ARGA BİLİŞİM

Hacettepe Üniversitesi Teknokent ofisinde uzunca yıllardır devam eden Arge çalışmaları neticesinde, katma değeri yüksek ürün üretimi konusunda uzmanlaşmış mühendis kadrosu ile hizmet ürettiği son kullanıcılarda yüksek memnuniyet seviyesi yakalanmıştır.

Pazara sunulan ürünlerin iyileştirilmesinin yanında, çiftçiler için Mühendisçe çözümlerde sunulmuştur. Ankara Gölbaşı Deneme Çiftliğinde sürekli test edilen, saha içerisinde gelişmiş birer çiftçiye dönüşen mühendis kadrosu, mühendis formasyonun verdiği gücü çiftçiler için başarıya odaklamayı başarmıştır. Tüm bu çalışmaların neticesinde ortaya çıkan onlarca başarılı ürün, çiftçilerin olduğu kadar Basın Yayın Organlarının da ilgisini çekmiştir.

Makine tasarımı, elektronik devre tasarımı ve bilgisayar teknolojilerini bir araya getirilmesi ile katma değeri yüksek ürünler/çözümler üretmek firmamızın en önemli misyonudur. Bu misyonun gereği olarak oluşturulmuş gelişmiş mühendis kadrosu, Üniversite işbirliği ile sürekli sahaya yönelik eğitimler almaktadır.